مریوان زیبای ما

اینجا زادگاه ما است.شهر زیبایی ها

بیایید از ریختن زباله در طبیعت جلوگیری کنیم.

با سلام

اینم  یه  عکس از  زریبار که امیدواریم خوشتون بیاد.

 

ای کاش یه کم بیشتر قدر شهرمونو بدونیم.ای کاش از ریختن این همه زباله به دل طبیعت جلوگیری کنیم.

واقعاْ حیفه!!!!!!!!!حیفه یه منظره و یه طبیعت به این زیبایی با بی فکری من و تو از بین بره.من که هنوز هم نمی دونم چه لذتی داره این که به جای ریختن زباله تو سطل آشغال اونو تو آب یا رو زمین پرت کنیم بعضی ها اینو عین با کلاسی می دونن در حالیکه این عین بی کلاسی و بی فرهنگیه.

در ضمن می خواییم از دوستانی که به ما لطف دارن خیلی خیلی تشکر کنیم و در جواب اون دوستانی که بعضی وقت ها یه حرف هایی میزنن و مارو بد و مریوانی ها رو بی فرهنگ می دونن بگیم که دوستای عزیز هر جایی خوب و بد داره و اگه یه خورده با دقت به اطرافمون نگاه کنیم می بینیم که این تنها مریوان نیست که داره سیر نزولی رو از هر نظر طی می کنه بلکه تمام شهر های کردستان و صد البته تمام ایران داره رو به نابودی می ره.

و حرف ما اینکه هر کسی باید اول خودشو بسازه و بعد اطرافشو و اگر ما خوب رفتار کنیم سرمشق دیگران خواهیم شد خطاب من غیر بو می هایی هستن که تو مریوان زندگی می کنن و خودشونو بهتر از مریوانی ها می دونن .حداقل شما ها خوب رفتار کنید تا ما یه چیزی از شما یاد بگیریم.ولی با عرض شرمندگی بگم که من از شما هم چیز خوبی ندیدم.

 امیدواریم امیدواریم که حرف های دوتا دختر کم تجربه مریوانی رو یه کم فقط یه کم جدی بگیرید و از همین امروز سعی کنید که به هیچ وجه تو طبیعت آشغال نریزید.

به عنوان حرف آخر خیلی از دوستان از ما خواستن که کردی بنویسیم  ولی راستش به نظر ما وبلاگ های کردی درباره ی مریوان خیلی زیادن.پس ما خواستیم حداقل یه وب فارسی داشته باشیم که همه بتونن ازش استفاده کنن البته منکر اینم نمی شیم که زیاد کردی حرف زدن و کردی نوشتنمون هم خوب نیست.

با تشکر از همه ی شما

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۸۸ساعت 11:59 توسط دختران مریوانی |